Site rengi

Tasarım

En Güzel Matematik Testleri

En Güzel Matematik Testleri

En Güzel Matematik Testleri

En Güzel Matematik Testleri

Bir öğrencimden gelen soru buydu. Hocam en güzel matematik testleri hangileridir acaba. Sizce de bu soru cümlesi mantıklı mı ? Bir testi güzel yada çirkin, iyi yada kötü olarak yorumlayabilir miyiz ? En güzel matematik testleri dediğimizde o testi kolay yapıyorsanız güzel zorlandıysanız kötü olacak sanırım. Matematiği buna göre sıralayamayız malesef. Kolay-orta-zor diye bir ayrımımız vardır. Matematik işlem temelli olduğu için basit yani kolaydan başlarsanız matematik adımlarınız için iyi bir basamak olacaktır. Yok hocam ben yine de en güzel matematik testleri merak ediyorum diyorsanız size en güzel şekilde matematiği öğrecek yayını seçmelisiniz. Buda sizin matematik seviyenize göre uygun olacaktır.

2+2*2 = ? Bu soruyu çok kişi yanlış yapmaktadır. Sonuç 8 diyenlerinizi duyuyor gibiyim. Yanıldınız. Burada önemli olan işlem önceliğidir. İşte çarpmanın toplamadan önce geldiğini biliyorsanız sizin için seviye farkınız oluşmuştur. En güzel matematik testleri yerine en güzel matematik konu anlatımı olarak çalışmaya başlayın. Matematiği en güzel nasıl öğrenebilirim diye araştırın. 10*0*14*46 = ? işleminde düşünüyorsanız biraz güzelce matematik çalışmanız gerekmektedir. Orada 0 sayısını gördüğünüz de uğraşmayacağınızı bilmelisiniz.

Yok yine de en güzel matematik testleri istiyorum diyorsanız beraber yanyana olduğunuz arkadaşlarınıza danışınız. Herkes farklı kitapları çözmektedir. Sizlere güzel bir öneride bulunacaklardır. Ama güncel olmasına dikkat ediniz. Bizim zamanımız da A favori idi ama şimdi E favori. Kendini güncelleyen kitaplardan yararlanmaya devam edin her zaman. Ama olay şu matematik asla değişmez. Bundan 100 yıl öncede aynı idi şimdi de aynıdır. Size hitap eden öğrenmenize yardımcı olan kaynaklara yönelin.

Günümüz şartları dolayısı ile googleye en güzel matematik testleri yazdığınız zaman önünüze çok seçenek çıkacaktır. Sizin en güzel matematik testleri olarak çözdüğünüz sorular aslında sizin seviyenize göre kolay orta zor testler olacaktır. Zaman geçtikçe bunu daha iyi anlayacaksınız. Bugün zor gelen matematik testi 6 ay sonra size peynir ekmek gibi gelecektir.

En Güzel Matematik Testleri


En Güzel Matematik Testleri

En Güzel Matematik Testleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.